• Instruktor Narciarstwa

  Oferuję indywidualne i grupowe lekcje jazdy na nartach. Gwarantuję skuteczność nauki, zadowolenie klientów, przyjazną atmosferę, a przede wszystkim świetną zabawę na stoku. Zapraszam wszystkich początkujących narciarzy!
  +Oferta
 • Klub Sportowy RUTKOW-SKI

  Klub Sportowy RUTKOW-SKI - został utworzony w 2017 roku z myślą o kształceniu i trenowaniu dzieci i młodzieży w skokach narciarskich.
  +Oferta
 • Spotkania z Młodzieżą

  Chętnie uczestniczę w spotkaniach z młodzieżą, podczas których opowiadam o mojej karierze sportowej, a także przekonuję młodych ludzi, że warto dbać o kondycję fizyczną, żeby nie było zwolnień z wychowania fizycznego i prawidłową dietę każdego dnia.
  +Oferta
 • 1
 • 2
 • 3

Opinie

 Asia Czaplińska z dziećmi :)

Świetny instruktor, wyrozumiały i cierpliwy z fajnym podejściem do dzieci (synowie go uwielbiają), skuteczny (mąż nieźle sobie radzi). Oby więcej takich profesjonalnych ludzi z pasją . Polecam :) :) :)

 

Iwona i Wojtek z Częstochowy:

     Łukasz Rutkowski, jak na profesjonalistę przystało, zadbał o wysoki poziom szkolenia mojej córki,

która pod jego okiem stawiała pierwsze kroki w wymagającym sporcie, jakim jest narciarstwo

klasyczne. Odpowiada także, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, za rozwój jej umiejętności na

kolejnych etapach podwyższania jej umiejętności. Istotne jest również to, że nawiązuje on relacje

przyjacielskie z uczniem. Dzięki temu dziecko bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach prowadzonych

przez niego. Jednocześnie dokłada wszelkiej staranności i dbałości o komfort i bezpieczeństwo

powierzonego mu dziecka. Wiem, że w kolejnych latach w dalszym ciągu zamierzam korzystać z

pomocy Łukasza, który zaskarbił sobie sympatię Zuzi i jej rodziców. Gorąco polecam Łukasza

Rutkowskiego, jako instruktora narciarstwa.

 

Witam,
razem z mężem dziękujemy za poswięcony Nam czas i cierpliwość. Dzięki Panu, mimo pierwszych upadków, udało nam się stanąć na nartach i uwierzyć, że narciarstwo jest naprawde dla wszystkich.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się spotkać ponownie z Panem i doskonalić naszą jazdę.

Gorąco Pana polecamy i życzymy jak najwięcej sukcesów w przyszłości:)

Oby więcej takich instruktorów jak Pan Łukasz :)

Pozdrawiamy,

Aleksandra i Krzysztof Lewandowscy :)

 

Razem z siostrą po raz pierwszy w życiu udałyśmy się na indywidualne zajęcia nauki jazdy na nartach. Łukasz wykazał się wobec nas dużą cierpliwością. Dzięki swoim profesjonalnym wskazówką pozwolił nam przełamać w sobie strach. Nauczył nas wszystkiego od podstaw. Po krótkim instruktarzu jak prawidłowo układać narty aby bezpiecznie zjechać poszliśmy na orczyk i  z asekuracją instruktora zjechałam. Od początku bardzo mi się spodobało. Z każdym kolejnym zjazdem szło mi co raz lepiej. Łukasz z dużym spokojem i opanowaniem pokazywał mi kolejne kroki aby ulepszyć technikę. Wielokrotnie powtarzał mi cenne wskazówki, co z każdym zjazdem powodowało że frajda ze zjeżdżania była co raz większa.  Po kilku zjazdach nabrałam większej pewności. A wsparcie i motywacja ze strony instruktora pozwoliły mi odważyć się i wjeżdżać orczykiem co raz wyżej. Rady doświadczonego narciarza okazały się bardzo skuteczne za co jesteśmy mu obie z Asią bardzo wdzięczne. Dzięki poświęconemu nam czasowi po 3 krótkich lekcjach, odważyłyśmy się same zjeżdżać cały czas mając w tyle głowy wskazówki, które zostały nam przekazane. Polecamy każdemu kto zaczyna swoją przygodę takiego instruktora jak Łukasz Rutkowski!  Jazda okaże się całkiem prosta i sprawi ogromną przyjemność każdemu. My zdecydowanie złapałyśmy bakcyla i już planujemy kolejny wyjazd :)
Pozdrawiamy
Asia i Ola :D
 
 
Hej,
Po raz nie wiem który chciałabym podziękować Ci za wspólnie spędzony czas na stoku. Mieliśmy niebywałe szczęście trafić do tak rewelacyjnego trenera. Twoje podejście do dzieci sprawiło że nauka jazdy na nartach była dla nich tylko i wyłącznie przyjemnością. Nie przestają o Tobie mówić, i choć dopiero wróciliśmy do domu to już pytają kiedy będą mogły z Tobą jeździć. Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy że instruktor oprócz tego że powinien dobrze jeździć, to musi też wykazywać się troską o bezpieczeństwo i komfort dzieci, umieć z nimi rozmawiać, motywować , chwalić, śmiać się i przede wszystkim je lubić :) Ty masz to wszystko i jeszcze więcej. Potrafiłeś nauczyć jazdy na nartach zarówno dzieci jak i męża – który trenując z innymi instruktorami nie osiągnął nawet 1/3 tego co z Tobą. Zaszczepiłeś w nich miłość do nart i za to jestem Ci ogromnie wdzięczna. Na pewno jeszcze się zobaczymy, bo nie wyobrażam sobie oddania dzieci w inne ręce :) Jesteś na Nas skazany. Życzymy Ci dalszych sukcesów zarówno w skokach jak i jako instruktor. No i trzymamy kciuki za powrót do kadry :) Pozdrawiamy serdecznie :)
Iwona z mężem i dziećmi :)
 
Łukasz, ogromne podziękowania za udzielone lekcje i motywację do dalszej nauki. Dziękuję też za pomoc udzieloną mojej córce. (Bezinteresowną i spontaniczną!) O bolącym kolanie zapomniała chwilę po zabiegu. Taśmy się trzymają a mała fika jak kózka. Trzeba ją stopować. Bardzo mi było miło Cię poznać a naukę i szlifowanie jazdy na nartach pod Twoim okiem polecam każdemu. Poza dobrą jazdą pozostaje jeszcze ładunek pozytywnej energii. 🌞
Marta Kędzierska-Wiewiórka 
 
 
Z najlepszym instruktorem na świecie
 Gosia Gabryszak 

 

Dzięki takiemu instruktorowi na nowo pokochaliśmy narty i cudowną Harendę,co roku tam wracamy i cieszymy się ,że możemy pod tak fachowym okiem doskonalić nasze umiejętności narciarskie,ściskamy i pozdrawiamy 😊

 Bożena Błaszczyk :)

 

Moja wnusia z najlepszym instruktorem na nartach.
Polecam wszystkim
Łukasza Rutkowskiego oczywiście.😊

Hanna Sekuna 

 

Świetny instruktor polecam i pozdrawiam.

Kuba T.

 

Treningi z Łukaszem Rutkowskim - olimpijczykiem z Vancouver 😊 jak trenować to tylko z najlepszymi 😊😊😊 polecam wszystkim- najlepszy trener w Zakopanym 😁 dzieci zachwycone i nauczone 😚

Iwona :)

 

Łukasz, również dzięki za miłe chwile na stoku. Mam nadzieję że pod Twoim okiem moja Marta w przyszłym sezonie również zacznie śmigać z czubka Harendy.

Artur

 

Wspaniale nam się jeździło p.Łukaszu,jest teraz power !!!dzięki Panu przełamaliśmy great fear i chyba nam już nie wystarczy piękna Harenda !!! dziękujemy za fachową pomoc,ściskamy i do następnych wspaniałych zjazdów z Panem.

B.B

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas...strasznie obawiałam się tego pierwszego kroku, jeśli chodzi o narty, Karola i Tomka! Dzięki Tobie Łukasz Rutkowski załapali bakcyla 😊. Jako instruktor jestes bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Jako człowiek super sympatyczny! 😉Chłopaki byli zachwyceni lekcjami! Bardzo dziękujemy i napewno będziemy polecać, a i sami tez wrócimy 😜! Dzięki rownież za prezenty dla chłopaków. 👍👍👍 pozdrawiamy ze Strzelina!!!

Lusi :)

 

Jeździmy na nartach od kilku lat, ale dopiero Lukasz Rutkowski -skoczek olimpijski zdradził nam tajemnice jazdy na nartach. Nie napiszemy oczywiście jaka to tajemnica ale uwierzcie nam ze nikt wcześniej nigdy w tak profesjonalny, serdeczny i otwarty sposób nie wtajemniczył nas w świat nart zjazdowych.
Dzieki Łukaszowi (ja Tomasz )nie walczę juz o przetrwanie na stoku, tylko mam olbrzymia przyjemność z jazdy na nartach a moja technika jazdy naprawdę jest juz bardzo odpowiednia......
Oczywiście jeszcze bardzo nam daleko do klasy olimpijskiej jaka bez wątpienia posiada Łukasz, ale napewno jeszcze zarezerwujemy sobie kilka godzin jazdy doszkalającej bo efekt jest widoczny już po dwóch godzinach jazdy.

Łukasz-bardzo,bardzo dziękujemy.

Pozdrawiamy
Magda i Tomasz