• Instruktor Narciarstwa

  Oferuję indywidualne i grupowe lekcje jazdy na nartach. Gwarantuję skuteczność nauki, zadowolenie klientów, przyjazną atmosferę, a przede wszystkim świetną zabawę na stoku. Zapraszam wszystkich początkujących narciarzy!
  +Oferta
 • Klub Sportowy RUTKOW-SKI

  Klub Sportowy RUTKOW-SKI - został utworzony w 2017 roku z myślą o kształceniu i trenowaniu dzieci i młodzieży w skokach narciarskich.
  +Oferta
 • Spotkania z Młodzieżą

  Chętnie uczestniczę w spotkaniach z młodzieżą, podczas których opowiadam o mojej karierze sportowej, a także przekonuję młodych ludzi, że warto dbać o kondycję fizyczną, żeby nie było zwolnień z wychowania fizycznego i prawidłową dietę każdego dnia.
  +Oferta
 • 1
 • 2
 • 3

 

Połączenie zbilansowanej diety z aktywnością fizyczną to gwarancja zachowania kondycji, prawidłowej sylwetki, odporności za różnego rodzaju choroby i infekcje oraz dobrego samopoczucia każdego dnia. Właściwe nawyki żywieniowe i regularne ćwiczenia są więc kluczem do zdrowia, dlatego warto zadbać o nie jak najwcześniej. Czasem jednak autorytet rodziców i nauczycieli nie wystarcza, aby przekonać młodych ludzi do dbania o kondycję czy zamianę słodyczy na owoce i warzywa. Dlatego też chętnie uczestniczę w spotkaniach z młodzieżą, na których opowiadam o swojej karierze sportowej, a także propaguję zdrowy styl życia oraz prawidłową dietę.

 

Podczas wizyt w szkołach staram się zwrócić uwagę młodzieży na to, jak ważne jest właściwe odżywianie oraz dbanie o aktywność fizyczną i żeby nie było zwolnień z wychowania fizycznego. Opowiadam o swoich osiągnięciach, które nie byłyby możliwe bez regularnych treningów i odpowiedniej diety. Ponieważ wiem, że czasem trudno jest skupić uwagę młodzieży, staram się takie spotkania jak najbardziej urozmaicić, np. pokazując dzieciom medale, puchary, a także strój i narty do skoków narciarskich. Chętnie też odpowiadam na wszystkie pytania nurtujące moich słuchaczy.

 

Ciekawe historie związane z karierą sportową oraz przedstawienie nagród za osiągnięcia w skokach narciarskich skutecznie mogą zachęcić młodzież do większej aktywności fizycznej oraz przekonać uczniów, że warto zdrowo się odżywiać. Każda wizyta w szkole czy domu kultury, dzięki której mogę porozmawiać z młodymi ludźmi – i być może przyszłymi sportowcami – jest dla mnie prawdziwą przyjemnością!

 

image
image
 
 
 
Powered by Phoca Gallery