• Instruktor Narciarstwa

  Oferuję indywidualne i grupowe lekcje jazdy na nartach. Gwarantuję skuteczność nauki, zadowolenie klientów, przyjazną atmosferę, a przede wszystkim świetną zabawę na stoku. Zapraszam wszystkich początkujących narciarzy!
  +Oferta
 • Klub Sportowy RUTKOW-SKI

  Klub Sportowy RUTKOW-SKI - został utworzony w 2017 roku z myślą o kształceniu i trenowaniu dzieci i młodzieży w skokach narciarskich.
  +Oferta
 • Spotkania z Młodzieżą

  Chętnie uczestniczę w spotkaniach z młodzieżą, podczas których opowiadam o mojej karierze sportowej, a także przekonuję młodych ludzi, że warto dbać o kondycję fizyczną, żeby nie było zwolnień z wychowania fizycznego i prawidłową dietę każdego dnia.
  +Oferta
 • 1
 • 2
 • 3

Jako instruktor jazdy na nartach staram się nawiązać kontakt z podopiecznym i stworzyć dobrą atmosferę podczas zdobywania kolejnych umiejętności, bo lekcje powinny przede wszystkim sprawiać przyjemność. Proponowane przeze mnie ćwiczenia mają za zadanie doskonalić technikę jazdy i wyeliminować złe nawyki, które mogą stać się przyczyną kontuzji. Gwarantuję skuteczność nauki, zadowolenie klientów, a przede wszystkim – dobrą zabawę na stoku niezależnie od posiadanych umiejętności.

Jazda na nartach to doskonały pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu zimą. Oprócz prawdziwej przyjemności, jaką sprawia ten sport, szusowanie na stokach niesie również korzyści dla naszego zdrowia – wzmacnia różne partie mięśni, pozwala wypracować koordynację ruchową, skutecznie dotlenić organizm i poprawić kondycję. Ze względu na to, że jazda na nartach niesie ze sobą ryzyko kontuzji, warto przygodę z tym sportem rozpocząć od podstaw. Ofertuję zarówno lekcje indywidualne, jak i grupowe, a każde z tych rozwiązań ma swoje zalety.

Lekcje indywidualne uważane są za najbardziej efektywne, bo cała uwaga instruktora poświęcona jest uczniowi. Podczas zajęć można dobrać ćwiczenia do umiejętności początkującego narciarza i stopniowo zwiększać poziom trudności, a omówienie postępów dodatkowo pozwala określić co należy poprawić w przyszłości. Lekcje grupowe to doskonały sposób na integrację – uczniowie nie tylko porównują swoje umiejętności z innymi, ale również wzajemnie się dopingują, a cały trening gwarantuje mnóstwo dobrej zabawy.

 
 
Powered by Phoca Gallery