• Instruktor Narciarstwa

  Oferuję indywidualne i grupowe lekcje jazdy na nartach. Gwarantuję skuteczność nauki, zadowolenie klientów, przyjazną atmosferę, a przede wszystkim świetną zabawę na stoku. Zapraszam wszystkich początkujących narciarzy!
  +Oferta
 • Klub Sportowy RUTKOW-SKI

  Klub Sportowy RUTKOW-SKI - został utworzony w 2017 roku z myślą o kształceniu i trenowaniu dzieci i młodzieży w skokach narciarskich.
  +Oferta
 • Spotkania z Młodzieżą

  Chętnie uczestniczę w spotkaniach z młodzieżą, podczas których opowiadam o mojej karierze sportowej, a także przekonuję młodych ludzi, że warto dbać o kondycję fizyczną, żeby nie było zwolnień z wychowania fizycznego i prawidłową dietę każdego dnia.
  +Oferta
 • 1
 • 2
 • 3

Newsy

Dziś  w roli asystenta Posła Jana Dudy na spotkaniu z Prezydentem RP Andrzejem Dudą.

 

      W dniu wczorajszym uczestniczyłem w otwarciu IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Zakopane-Białystok 

                                                      w roli reprezentanta Polski i asystenta Posła Jana Dudy

     Serdecznie dziękuję za zaproszenie Burmistrzowi Panu Leszkowi Doruli, że mogłem uczestniczyć w tak wspaniałej uroczystości z udziałem pary prezydenckiej 

 

Mistrzostwa Polski zakończone ze srebrnym medalem☺ Drużyna Towarzystwo Sportowe Wisła Zakopane z Klimek Murańka, Dawid Kubacki, Dawid Jarząbek.

 

 

Ostatnio spotkałem się z młodzieżą w Mieście Góra Dolnośląskie, szkoła bez zwolnień z Wychowania Fizycznego gratulacjeUśmiech  na początku spotkanie z Panią Burmistrz Ireną Krzyszkiewicz, zastępcą Burmistrza Andrzejem Rogala oraz naczelnikiem Sportu i Oświaty Izabelą Baranowską , wspaniali ludzie oraz sympatyczne spotkanieUśmiech 

 

http://www.gora.com.pl/content.php?sid=79bc58ac1ec8ffb476ae7d3735a3da7e&tr=cl&cms_id=8239&p=&lang=pl

 

 

Kolejna akcja spotkań z młodzieżą miała miejsce w mieście Żmigród, na początku spotkanie z Burmistrzem Panem  Robertem Lewandowskim w Urzędzie Miasta wspaniały   człowiek :), a następnie w Miejskim Ośrodku Kultury spotkanie z młodzieżą, bardzo dziękuję za zaproszenie Panu Dariuszowi Adamczakowi i Pani Dyrektor.Panie Dariuszu Pana  spotkania są z organizowane jak zawsze profesjonalnie i na najwyższym poziomie dziękuję :)

Link ze spotkania zapraszam:

http://www.zmigrod.com.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&sub=312&menu=2&schemat=0&prywatnosc=tak&dzialy=2&akcja=artykul&artykul=4137

 

 

 

Memoriał Olimpijczyków 11 miejsce :) Gratulacje dla Jaśka, Olka i Bartka:) 

 

 

FUNDACJA RUTKOW-SKI WSPÓŁPRACUJE Z PROGRAMEM ERASMUS + Z RÓŻNYMI PAŃSTWAMI UNII EUROPEJSKIEJ

MIĘDZY INNYMI ZOSTAŁ ZREALIZOWANY PROJEKT ,,ZDROWY STYL ŻYCIA - „"HEALTHY LIFESTYLE - DO IT RIGHT''

WIĘCEJ GALERII  ZDJĘĆ NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/rutkowski88/